LCD-S101D30TR Lumex Opto
  • More about LCD-S101D30TR Lumex Opto
    LCD-S101D30TR Lumex Opto
    LCD-S101D30TR is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the OLED Character and Numeric Display category. LCD-S101D30TR is described as LCD 7-SEG DISP 2.99" SNGL DIGIT. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> OLED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  OLED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK