LCD-H601D10TF Lumex Opto
  • Part Number: LCD-H601D10TF
  • Manufacturer Name: Lumex Opto
  • Description: Optoelectronics, LCD; Numeric Display; Transflective; 1.00 ; 6-Digit
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LCD-H601D10TF Lumex Opto
    LCD-H601D10TF Lumex Opto
    LCD-H601D10TF is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the General LEDs category. LCD-H601D10TF is described as Optoelectronics, LCD; Numeric Display; Transflective; 1.00"; 6-Digit. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS