LCD-A401C52TR Lumex Opto
  • More about LCD-A401C52TR Lumex Opto
    LCD-A401C52TR Lumex Opto
    LCD-A401C52TR is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the OLED Character and Numeric Display category. LCD-A401C52TR is described as LCD 0.52" 4DGT TN REFL OP PINS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> OLED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  OLED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM