CLS-PC11A125S01Y Lumex Opto
  • More about CLS-PC11A125S01Y Lumex Opto
    CLS-PC11A125S01Y Lumex Opto
    CLS-PC11A125S01Y is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the Pushbutton Switches category. CLS-PC11A125S01Y is described as SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE