CLS-PC11A125S01G Lumex Opto
  • More about CLS-PC11A125S01G Lumex Opto
    CLS-PC11A125S01G Lumex Opto
    CLS-PC11A125S01G is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the Pushbutton Switches category. CLS-PC11A125S01G is described as SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE