CLS-PC11A125S01B Lumex Opto
  • More about CLS-PC11A125S01B Lumex Opto
    CLS-PC11A125S01B Lumex Opto
    CLS-PC11A125S01B is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the Pushbutton Switches category. CLS-PC11A125S01B is described as SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> Pushbutton Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Pushbutton Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN