LPCS390R458A Lovato
  • Part Number: LPCS390R458A
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Key Selector Actuator 3-Pos. 1>0-2 458A
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about LPCS390R458A Lovato
    LPCS390R458A Lovato
    LPCS390R458A is manufactured by Lovato and is categorized in the Key Switches category. LPCS390R458A is described as Product Description: Key Selector Actuator 3-Pos. 1>0-2 458A . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD