LPCS360R3131A Lovato
  • Part Number: LPCS360R3131A
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Key Selector Actuator 3-Pos.1-0<2 3131A
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about LPCS360R3131A Lovato
    LPCS360R3131A Lovato
    LPCS360R3131A is manufactured by Lovato and is categorized in the Key Switches category. LPCS360R3131A is described as Product Description: Key Selector Actuator 3-Pos.1-0<2 3131A . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE