LPCS333R458A Lovato
  • Part Number: LPCS333R458A
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Key Selector Actuator 3-Pos. 1-0-2 458A
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about LPCS333R458A Lovato
    LPCS333R458A Lovato
    LPCS333R458A is manufactured by Lovato and is categorized in the Key Switches category. LPCS333R458A is described as Product Description: Key Selector Actuator 3-Pos. 1-0-2 458A . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"