LPCS333R3131A Lovato
  • Part Number: LPCS333R3131A
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Key Selector Actuator 3-Pos. 1-0-2 3131A
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about LPCS333R3131A Lovato
    LPCS333R3131A Lovato
    LPCS333R3131A is manufactured by Lovato and is categorized in the Key Switches category. LPCS333R3131A is described as Product Description: Key Selector Actuator 3-Pos. 1-0-2 3131A . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"