LPCS332R458A Lovato
  • Part Number: LPCS332R458A
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Key Selector Actuator 3 Pos. 1-0-2 458A
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about LPCS332R458A Lovato
    LPCS332R458A Lovato
    LPCS332R458A is manufactured by Lovato and is categorized in the Key Switches category. LPCS332R458A is described as Product Description: Key Selector Actuator 3 Pos. 1-0-2 458A . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM