LPCS330R3131A Lovato
  • Part Number: LPCS330R3131A
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Key Selector Actuator 3-Pos.1-0-2 3131A
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about LPCS330R3131A Lovato
    LPCS330R3131A Lovato
    LPCS330R3131A is manufactured by Lovato and is categorized in the Key Switches category. LPCS330R3131A is described as Product Description: Key Selector Actuator 3-Pos.1-0-2 3131A . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Lovato
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE