BFK3800A12060 Lovato
  • Part Number: BFK3800A12060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Contactor, 3-P 30KVAR 120V 60Hz
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about BFK3800A12060 Lovato
    BFK3800A12060 Lovato
    BFK3800A12060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Mini Contactor Relays category. BFK3800A12060 is described as Product Description: Contactor, 3-P 30KVAR 120V 60Hz . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V