BFK3200A12060 Lovato
  • Part Number: BFK3200A12060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Contactor, 3-P 25KVAR 120V 60Hz
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about BFK3200A12060 Lovato
    BFK3200A12060 Lovato
    BFK3200A12060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Mini Contactor Relays category. BFK3200A12060 is described as Product Description: Contactor, 3-P 25KVAR 120V 60Hz . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE