BFK2600A23060 Lovato
  • Part Number: BFK2600A23060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Contactor, 3-P 20KVAR 230V 60Hz
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about BFK2600A23060 Lovato
    BFK2600A23060 Lovato
    BFK2600A23060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Mini Contactor Relays category. BFK2600A23060 is described as Product Description: Contactor, 3-P 20KVAR 230V 60Hz . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V