BFK2600A230 Lovato
  • Part Number: BFK2600A230
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Contactor, 3-P 20KVAR 230V 50Hz
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about BFK2600A230 Lovato
    BFK2600A230 Lovato
    BFK2600A230 is manufactured by Lovato and is categorized in the Mini Contactor Relays category. BFK2600A230 is described as Product Description: Contactor, 3-P 20KVAR 230V 50Hz . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"