BFK1810A23060 Lovato
  • Part Number: BFK1810A23060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Contactor, 3-P 15KVAR 230V 60Hz
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about BFK1810A23060 Lovato
    BFK1810A23060 Lovato
    BFK1810A23060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Mini Contactor Relays category. BFK1810A23060 is described as Product Description: Contactor, 3-P 15KVAR 230V 60Hz . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE