BFK1210A12060 Lovato
  • Part Number: BFK1210A12060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Contactor, 3-P 12, 5KVAR 120V 60Hz
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about BFK1210A12060 Lovato
    BFK1210A12060 Lovato
    BFK1210A12060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Mini Contactor Relays category. BFK1210A12060 is described as Product Description: Contactor, 3-P 12,5KVAR 120V 60Hz . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE