BF0040A12060 Lovato
  • Part Number: BF0040A12060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Control Relay, 4-P N/O, 120VAC Coil
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about BF0040A12060 Lovato
    BF0040A12060 Lovato
    BF0040A12060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Control Relays category. BF0040A12060 is described as Product Description: Control Relay, 4-P N/O, 120VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM