BF0022A46060 Lovato
  • Part Number: BF0022A46060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Control Relay, 4-P 2NO/2NC, 460VAC Coil
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about BF0022A46060 Lovato
    BF0022A46060 Lovato
    BF0022A46060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Control Relays category. BF0022A46060 is described as Product Description: Control Relay, 4-P 2NO/2NC, 460VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE