BF0022A12060 Lovato
  • Part Number: BF0022A12060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Control Relay, 4-P 2NO/2NC, 120VAC Coil
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about BF0022A12060 Lovato
    BF0022A12060 Lovato
    BF0022A12060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Control Relays category. BF0022A12060 is described as Product Description: Control Relay, 4-P 2NO/2NC, 120VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F