BF0004A12060 Lovato
  • Part Number: BF0004A12060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Control Relay, 4-P N/O, 120VAC Coil
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about BF0004A12060 Lovato
    BF0004A12060 Lovato
    BF0004A12060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Control Relays category. BF0004A12060 is described as Product Description: Control Relay, 4-P N/O, 120VAC Coil . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Lovato
    ---> Control Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Control Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC