11BG1210A23060 Lovato
  • Part Number: 11BG1210A23060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Mini Contactor, 3-P Bg12.10A 230V 60Hz
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about 11BG1210A23060 Lovato
    11BG1210A23060 Lovato
    11BG1210A23060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Mini Contactor Relays category. 11BG1210A23060 is described as Product Description: Mini Contactor, 3-P Bg12.10A 230V 60Hz . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.