11BG1210A02460 Lovato
  • Part Number: 11BG1210A02460
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Mini Contactor, 3-P Bg1210A 24/60
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about 11BG1210A02460 Lovato
    11BG1210A02460 Lovato
    11BG1210A02460 is manufactured by Lovato and is categorized in the Mini Contactor Relays category. 11BG1210A02460 is described as Product Description: Mini Contactor, 3-P Bg1210A 24/60 . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD