11BG09T4A12060 Lovato
  • Part Number: 11BG09T4A12060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Mini Contactor, 4-P Bg09.T4A 120V 60Hz
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about 11BG09T4A12060 Lovato
    11BG09T4A12060 Lovato
    11BG09T4A12060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Mini Contactor Relays category. 11BG09T4A12060 is described as Product Description: Mini Contactor, 4-P Bg09.T4A 120V 60Hz . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM