11BG0910A23060 Lovato
  • Part Number: 11BG0910A23060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Mini Contactor, 3-P Bg09.10A 230V 60Hz
  • Category: Mini Contactor Relays
  • Status:
  • More about 11BG0910A23060 Lovato
    11BG0910A23060 Lovato
    11BG0910A23060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Mini Contactor Relays category. 11BG0910A23060 is described as Product Description: Mini Contactor, 3-P Bg09.10A 230V 60Hz . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM