11BG0022A23060 Lovato
  • Part Number: 11BG0022A23060
  • Manufacturer Name: Lovato
  • Description: Product Description: Control Relay, 4-P 2NO/2NC, 230VAC, Mini, BG00.22A
  • Category: Control Relays
  • Status:
  • More about 11BG0022A23060 Lovato
    11BG0022A23060 Lovato
    11BG0022A23060 is manufactured by Lovato and is categorized in the Control Relays category. 11BG0022A23060 is described as Product Description: Control Relay, 4-P 2NO/2NC, 230VAC, Mini, BG00.22A . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Lovato
    ---> Control Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Control Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM