TS250-130F-RC-B-0.5-2 Littelfuse
  • Part Number: TS250-130F-RC-B-0.5-2
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 60V 130MA 2SMD
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE