TPSMD48CA Littelfuse
  • Part Number: TPSMD48CA
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TVS DIODE 77.4VC 38.8A DO214AB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about TPSMD48CA Littelfuse
    TPSMD48CA Littelfuse
    TPSMD48CA is manufactured by Littelfuse and is categorized in the TVS Diodes category. TPSMD48CA is described as TVS DIODE 77.4VC 38.8A DO214AB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Littelfuse
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"