TCF250-180 Littelfuse
  • Part Number: TCF250-180
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"