T10C110BF Littelfuse
  • Part Number: T10C110BF
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: THYRISTOR TVS 110V 250A 3PIN RDL
  • Category: TVS Thyristors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE