T10B180E Littelfuse
  • Part Number: T10B180E
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: THYRISTR SIBOD 180V 250A DO201AD
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V