SZP6SMB30SAT3G Littelfuse
  • Part Number: SZP6SMB30SAT3G
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TVS DIODE 30V 600W SMB
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about SZP6SMB30SAT3G Littelfuse
    SZP6SMB30SAT3G Littelfuse
    SZP6SMB30SAT3G is manufactured by Littelfuse and is categorized in the TVS Diodes category. SZP6SMB30SAT3G is described as TVS DIODE 30V 600W SMB. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Littelfuse
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM