S6010RS2 Littelfuse
  • Part Number: S6010RS2
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: SCR SENS 600V 10A TO220
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE