S4008FS31 Littelfuse
  • Part Number: S4008FS31
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: SCR SENS 400V 8A TO-202
  • Category: Thyristors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE