S4008DRP Littelfuse
  • Part Number: S4008DRP
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: SCR NON-SENS 400V 8A TO-252AA
  • Category: Thyristors
  • Status:
  • Available: 358
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH