S2004DS2TP Littelfuse
  • Part Number: S2004DS2TP
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: SCR SENS 200V 4A TO-252
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE