RUEF300K Littelfuse
  • Part Number: RUEF300K
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"