QK025L6TP Littelfuse
  • Part Number: QK025L6TP
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC ALTERNISTOR 1KV 25A TO220
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM