QK012LH5 Littelfuse
  • Part Number: QK012LH5
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC ALTERNISTOR 1KV 12A TO220
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
  • Available: 547
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE