Q8012LH5 Littelfuse
  • Part Number: Q8012LH5
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC ALTERNISTOR 800V 12A TO220
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
  • Available: 352
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V