Q6015LT58 Littelfuse
  • Part Number: Q6015LT58
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC INT TRIGGER 600V 15A TO220
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS