Q4012RH5 Littelfuse
  • Part Number: Q4012RH5
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC ALTERNISTOR 400V 12A TO220
  • Category: SCR TRIAC
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM