Q4008L455 Littelfuse
  • Part Number: Q4008L455
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC 400V 8A TO220
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
  • Available: 63
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"