Q4008F42 Littelfuse
  • Part Number: Q4008F42
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC 400V 8A TO202
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK