MISM-3V1R-8-12.5 Littelfuse
  • Part Number: MISM-3V1R-8-12.5
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: SWITCH REED SPST-NO 180MA 120V
  • Category: Reed Switches
  • Status:
  • More about MISM-3V1R-8-12.5 Littelfuse
    MISM-3V1R-8-12.5 Littelfuse
    MISM-3V1R-8-12.5 is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Reed Switches category. MISM-3V1R-8-12.5 is described as SWITCH REED SPST-NO 180MA 120V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Littelfuse
    ---> Reed Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Reed Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE