MDRR-DT-20-35-U Littelfuse
  • Part Number: MDRR-DT-20-35-U
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: SWITCH REED SPDT 180MA 120V
  • Category: Reed Switches
  • Status:
  • More about MDRR-DT-20-35-U Littelfuse
    MDRR-DT-20-35-U Littelfuse
    MDRR-DT-20-35-U is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Reed Switches category. MDRR-DT-20-35-U is described as SWITCH REED SPDT 180MA 120V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM