MDRR-DT-20-30-F Littelfuse
  • Part Number: MDRR-DT-20-30-F
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: SWITCH REED SPDT 180MA 120V
  • Category: Reed Switches
  • Status:
  • More about MDRR-DT-20-30-F Littelfuse
    MDRR-DT-20-30-F Littelfuse
    MDRR-DT-20-30-F is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Reed Switches category. MDRR-DT-20-30-F is described as SWITCH REED SPDT 180MA 120V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM