MDRR-DT-10-15-U Littelfuse
  • Part Number: MDRR-DT-10-15-U
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: SWITCH REED SPDT 180MA 120V
  • Category: Reed Switches
  • Status:
  • More about MDRR-DT-10-15-U Littelfuse
    MDRR-DT-10-15-U Littelfuse
    MDRR-DT-10-15-U is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Reed Switches category. MDRR-DT-10-15-U is described as SWITCH REED SPDT 180MA 120V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Littelfuse
    ---> Reed Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Reed Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM