MCR12DSMT4G Littelfuse
  • Part Number: MCR12DSMT4G
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: THYRISTOR SCR 12A 600V DPAK
  • Category: Thyristors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F